Uaktualnienie systemu Windows 7 do systemu Windows 10, nadszedł czas na wymianę

January 7, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Uaktualnienie systemu Windows 7 do systemu Windows 10, nadszedł czas na wymianę

Microsoft zobowiązał się do zapewnienia 10-letniej pomocy technicznej dla systemu Windows 7, kiedy został wydany 22 października 2009 roku. Po zakończeniu tego 10-letniego okresu Microsoft przerwie obsługę systemu Windows 7, abyśmy mogli skoncentrować naszą inwestycję na wsparciu nowszych technologii i wspaniałe nowe doświadczenia. Konkretnym dniem zakończenia pomocy technicznej dla systemu Windows 7 będzie 14 stycznia 2020 r. Następnie pomoc techniczna i automatyczne aktualizacje, które pomogą chronić komputer, nie będą już dostępne dla produktu. Firma Microsoft zdecydowanie zaleca przejście na system Windows 10 na jakiś czas przed styczniem 2020 r., Aby uniknąć sytuacji, w której potrzebujesz usługi lub wsparcia, które nie są już dostępne.

Możesz nadal korzystać z systemu Windows 7, ale po zakończeniu wsparcia komputer będzie bardziej podatny na zagrożenia bezpieczeństwa i wirusy. System Windows będzie nadal się uruchamiał i działał, ale nie będziesz już otrzymywać aktualizacji oprogramowania, w tym aktualizacji zabezpieczeń, od firmy Microsoft.

Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby rozpocząć tę migrację . Na szczęście Twoja organizacja nie będzie musiała podróżować w kierunku samego systemu Windows 10. Z telefonem do doświadczonego zespołu do Chuanglong. pomożemy ci w tym projekcie.