Dom

Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.

profil firmy
Pekin Chuanglong posiada 12-letnie doświadczenie w produkcji i dostarczaniu części do bankomatów w kraju i za granicą. W ciągu tych 12 lat podsumowaliśmy wiele sukcesów i porażek, aby jasno wiedzieć, czego potrzebują klienci, jakiego rodzaju usługi musimy świadczyć. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu i dostosowywaniu części ATM, konserwacji części ATM, serwisie części ATM szkolenia. Dostarczamy części bankomatów z dołączonymi instrumentami samoobsługowymi i wsparciem technicznym firmom instalującym i obsługującym systemy bankowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najlepszej jakości po niższych cenach, oszczędzając Twój czas i pracę, a nasza firma nawiązała długoterminowe relacje z wieloma korporacjami.

Tak, to ja, bankomat Pekin Chuanglong, na którym można polegać w sposób absurdalny. Zadzwoń, jeśli potrzebujesz pomocy, dziękuję.

Nasz Klient

Nasz zamorski trening

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Beijing Chuanglong została założona w 2007 r., Światowej sławy międzynarodowa korporacja, która specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i konserwacji części ATM. Dostarczamy nowe oryginalne części ATM oraz nowe generyczne, a także odnowione części i moduły ATM do organizacji konserwacyjnych i użytkowników końcowych. Specjalizujemy się w bankomatach i częściach zamiennych ATM , które obejmują marki NCR, Wincor Nixdorf, Diebold, Hitachi, GRG, Glory, NMD, Hyosung itp.

W pełni zdając sobie sprawę ze znaczenia jakości produktu w ostrej konkurencji, mamy dobrze wyszkolonych i doświadczonych inżynierów konserwacji sprzętu, którzy specjalizują się w utrzymywaniu PCB i modułów. Beijing Chuanglong poświęca się zapewnieniu najwyższej jakości i najbardziej konkurencyjnych produktów, ponieważ posiadaliśmy naszą fabrykę i duże zapasy magazynowe. Nasi klienci obejmują prawie cały świat i cenią sobie zarówno klientów krajowych, jak i światowych.

Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.
Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.
Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.
Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : NCR, Wincor, Diebold, NMD, Hyosung ..

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 80,000,000-100,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Certyfikaty