Dom

Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.

Profil firmy
Pekin Chuanglong posiada 12-letnie doświadczenie w produkcji i dostarczaniu części do bankomatów w kraju i za granicą. W ciągu tych 12 lat podsumowaliśmy wiele sukcesów i porażek, aby jasno wiedzieć, czego potrzebują klienci, jakiego rodzaju usługi musimy świadczyć. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu i dostosowywaniu części ATM, konserwacji części ATM, serwisie części ATM szkolenia. Dostarczamy części bankomatów z dołączonymi instrumentami samoobsługowymi i wsparciem technicznym firmom instalującym i obsługującym systemy bankowe.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty najlepszej jakości po niższych cenach, oszczędzając Twój czas i pracę, a nasza firma nawiązała długoterminowe relacje z wieloma korporacjami.

Tak, to ja, bankomat Pekin Chuanglong, na którym można polegać w sposób absurdalny. Zadzwoń, jeśli potrzebujesz pomocy, dziękuję.

Nasz Klient

Nasz zamorski trening

nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
Beijing Chuanglong została założona w 2007 r., Światowej sławy międzynarodowa korporacja, która specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i konserwacji części ATM. Dostarczamy nowe oryginalne części ATM oraz nowe generyczne, a także odnowione części i moduły ATM do organizacji konserwacyjnych i użytkowników końcowych. Specjalizujemy się w bankomatach i częściach zamiennych ATM , które obejmują marki NCR, Wincor Nixdorf, Diebold, Hitachi, GRG, Glory, NMD, Hyosung itp.

W pełni zdając sobie sprawę ze znaczenia jakości produktu w ostrej konkurencji, mamy dobrze wyszkolonych i doświadczonych inżynierów konserwacji sprzętu, którzy specjalizują się w utrzymywaniu PCB i modułów. Beijing Chuanglong poświęca się zapewnieniu najwyższej jakości i najbardziej konkurencyjnych produktów, ponieważ posiadaliśmy naszą fabrykę i duże zapasy magazynowe. Nasi klienci obejmują prawie cały świat i cenią sobie zarówno klientów krajowych, jak i światowych.

Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : NCR, Wincor, Diebold, NMD, Hyosung ..

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 80,000,000-100,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Części maszyn ATM na sprzedaż dobra jakość Części maszyn ATM na sprzedaż dobra jakość Części maszyn ATM na sprzedaż dobra jakość Części maszyn ATM na sprzedaż