Dom

Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd. Informacje kontaktowe

Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.

Adres : No. 46, West Fifth Street, West Zone of Yujing Garden, Luoxi Xincheng, Dashi Town, Panyu Dist., Guangzhou, Guangdong, Chiny (kontynent)
Adres fabryczne : Guangzhou, Chiny
Czas pracy : 9:00-18:00(czas Pekinie)
telefon służbowy : 86--19925601378(Czas pracy)   86--15017518317(niedziałające czas)
Skontaktuj się z nami :
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Osoba kontaktowa : Ms. Sabrina Zheng
Stanowisko : Sales Manager
telefon służbowy : +0086-19925601378
CO SŁYCHAĆ : +0086-19925601378
Skype : ykcaoweilong
WeChat : +0086-19925601378
E-mail : sabrina@atmpart.net
Osoba kontaktowa : Ms. Ivy Zheng
Stanowisko : Senior Sales
telefon służbowy : +0086-18138781425
CO SŁYCHAĆ : +0086-15622711266
Skype : ykcaoweilong
WeChat : +0086-18138781425
E-mail : ivy@atmpart.net
Osoba kontaktowa : Mr. Shirley
Stanowisko : Senior Sales
telefon służbowy : 18002212823
Skype : ykcaoweilong
E-mail : Shirley@atmpart.net
Osoba kontaktowa : Mr. Kevin
Stanowisko : Sales
telefon służbowy : 18927529974
Skype : ykcaoweilong
E-mail : Kevin@atmpart.net
Osoba kontaktowa : Mr. Louiz
Stanowisko : Spanish Manager
telefon służbowy : 18024574663
CO SŁYCHAĆ : 86 18024574663
Skype : ykcaoweilong
WeChat : 18024574663
E-mail : Louizzhen@fingervein.net
Osoba kontaktowa : Alisa
Stanowisko : Russian sales
telefon służbowy : 18002278587
CO SŁYCHAĆ : 86-18002278587
Skype : ykcaoweilong
WeChat : 18002278587
E-mail : Alisa@atmpart.net
Osoba kontaktowa : Ms. Carol
Stanowisko : Sales
telefon służbowy : 18011965815
WeChat : 18011965815
E-mail : carol@atmpart.net
Szczegóły kontaktu
Beijing Chuanglong Century Science & Technology Development Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Sabrina Zheng

Tel: +0086-19925601378

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas