NCR 6622E S2 Zasilacz impulsowy 009-0036494 320W 24V z PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 Część ATM Selfserv |
| Marka | NCR |
| Stan | Nowy Oryginalny & Odnowiony & Nowy Zamiennik |
| Typ działalności | Bezpośrednio z fabryki |
| Gwarancja | 1 rok lub dożywotnie wsparcie techniczne |
| Czas realizacji | 1-15 dni roboczych, w zależności od zamówienia i wymagań. |
Nasza firma specjalizuje się w dostawie, regulacji i konserwacji części do bankomatów.
Dokładamy wszelkich starań, aby oferować produkty wysokiej jakości po niższych cenach.
| 998-0235677 | NCR 3Q8 Czytnik kart zespół rolki podającej 998-0235677 4MM MCRM gumowa rolka 9980235677 Część maszyny ATM CRS Selfserv |
| 998-0235676 | NCR 3Q8 Czytnik kart zespół gumowy 4MM rolka 998-0235676 rolka przechwytująca MCRW mała 9980235676 Część maszyny ATM Selfserv |
| 009-0036494 | NCR 6622E S2 Zasilacz impulsowy 009-0036494 320W 24V z PFC 009-0025595 SP-320-24V 0090025595 Część ATM Selfserv |